Design na prvním místě

Pod slovem design si většina z nás představí pravděpodobně něco hezkého. Něco, co vypadá pěkně, líbivě. Možná krásnou budovu od skvělých architektů. Možná umělecké dílo od výtvarníka. Možná IKEA stůl. Za takovými produkty stojí schopní a úspěšní designéři. Často nejbohatší firmy na světě. A přesto nejsou nejúspěšnější a nejkrásnější kvůli designu v tomto smyslu.

I nejhodnotnější Apple má sice určitě i líbivé produkty, ale s tím by byl jen jehlou v kupce sena. Apple, Google i například Amazon totiž využívají design v pravém. slova smyslu. To jejich business model je designovým kouskem. Od výroby až po dodání v případě zboží. Točí miliardy dolarů prakticky bez vlastních skladových zásob. Jejich produkty zákazníci milují, protože dělají okamžitě to, co lidé chtějí, a to bez návodu a nákladné podpory.

Abyste v dnešním světě ekonomicky uspěli, potřebujete zkrátka mnohem víc než jen hezký produkt. Musíte se stát mistry designu po všech stránkách. Jedině pak začnete chápat, že neexistuje jen tzv. finanční páka.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení