SEO

900 Kč
Skladem

Cena je za hodinu práce

Detailní informace

Přesah
Přesah
do jiných oblastí
Startupové myšlení
Startupové myšlení
rychlé řešení i návratnost
Zkušenosti
Zkušenosti
přes 10 let

Detailní popis produktu

Přes 10 let dělám SEO. Posledních pár let profesně už jen to. Je to pro mě práce snů. Zajímavé projekty a boží klienti, které si dokonce mohu vybírat. Vyhledávače je stále těžší přechytračit, ale jejich cíl je zároveň jejich prokletím. Pokud jej potlačí, vznikne relevantnější vyhledávač v podobě konkurence.

Díky tomu bude dávat smysl dělat SEO do té doby, dokud lidé budou chtít produkty a značky zákazníky zdarma.

Začínal jsem ovšem obecně jako šéf vlastního eshopu online marketingem. Emailing, PPC, affiliate, aukční portály. Vše až na design jsem si dělal sám. Nespím na vavřínech a učím se dělat i nové marketingové kanály, třeba push notifikace. Na jeden mám nápad. Díky tomu mám obrovský přesah a nejen na marketing se dívám s nadhledem. Pokud si všimnu, že pro daný web nemá smysl SEO, upřímně vás na to upozorním.

Stejně tak mám tah na branku. Vychovaly mě startupy. Nesnáším projekty, co se vlečou. Než na případ navážete, zapomenete, co jste řešili a hlavně vymysleli minule. To prosím ne. Dokončíme to dřív, než nám dojde budget.

Ať už budete chtít mé služby na 3 roky v kuse nebo jen analýzu klíčových slov, oslovte mě. Zkusím vymyslet spolupráci, která vám přinese peníze.