Mentoring

1 Kč
Skladem v omezeném množství

Cena je za hodinu práce

Detailní informace

Přesah
Přesah
do jiných oblastí
Startupové myšlení
Startupové myšlení
rychlé řešení i návratnost
Zkušenosti
Zkušenosti
přes 10 let

Detailní popis produktu

Jsi duchem mladý člověk a chceš v životě něco dokázat? Ale nevíš, do čeho se pustit? Napiš mi! Rád tě poznám a vymyslíme, co smysluplného bys chtěl dělat. Rozhodl jsem se tohle dělat zadarmo, protože vím, že ty nejlepší projekty začínají jen s pár stokorunami v kapse. Hlavní je touha změnit něco, co teď stojí za hovno, k lepšímu.

Můžeš mi ovšem pomoct i jen s rozběhnutým projektem. Třeba jako obchodník. To se ti v životě bude hodit víc než hudebka. Ale stejně tak ti ze srdce rád pomohu rozběhnout vlastní firmu. Byl jsem v tvé kůži. Už vím, co se povedlo a kde jsem šlápl vedle. Mám framework, který ti ušetří bambilión času a hlavně nervů. Podnikání je hlavně o pevných nervech a umění ve správnou chvíli vytrvat, když tě začnou lidé posílat do háje. Najdi si proto svého mentora včas. Klidně jiného, když ti nesedne můj fejs. To je normální, kvůli tomu jsem musel jít ke státnicím znovu.

Na investory i banky se vyser. V ČR je to ztráta času. Lepší vsadit Sportku … a ještě lepší je rozjet vlastní byznys s nulovým kapitálem. Ale neboj, oni si tě stejně najdou, ale pak budeš v úplně opačné situaci. Buď král, ne lůzr. Máš na to!