Investice

900 Kč
Skladem

Cena je za hodinu práce

Detailní informace

Přesah
Přesah
do jiných oblastí
Startupové myšlení
Startupové myšlení
rychlé řešení i návratnost
Zkušenosti
Zkušenosti
přes 10 let

Detailní popis produktu

Naše webové projekty sice investice nepotřebují. Stavím je již od 18 let tak, aby byly od prvních měsíců ziskové i s mizivým kapitálem. V roce 2023 vytvořily mé projekty tržby 13 261 000 Kč, což je o dalších víc jak 50 % víc než v předchozím roce, navzdory ekonomické krizi. Bez skladových zásob a nemovitostí. Nicméně i tak budu rád s proaktivními investory spolupracovat. Cílem těchto sofistikovaných aplikací je totiž získat veškerá data o daném trhu, tzv. hloubku. V reálném čase vím, které produkty například na trhu s rostlinami a dřevem chybí, které mají monopolní postavení a tím pádem pohádkové zhodnocení. Identifikoval jsem 3 možné cesty k investiční spolupráci.

  1. Umožnění výroby poptávaného a nedostatkového produktu
  2. Spuštění prodejen 2.0
  3. Rozjetí zcela nového projektu na míru

První možnost je sázkou na jistotu. Podporuji tím vznik výrobních podniků v našem oboru, protože to budou jednou naši nejlepší zákazníci. Najdeme společně vhodný pozemek, vytvoříme zázemí a spustíme výrobu nebo prodej nedostatkového poptávaného zboží v kvalitě, že na něj budou stát zákazníci ve frontě jako na iPhone. Možná si říkáte, že není nic horšího než plný sklad zboží na několik let dopředu. Naprosto souhlasím, ale my obchodujeme jen s produkty, které za rok získávají desítky procent na své hodnotě jen tím, že leží na skladě. Bez mezinárodního obchodu, tedy problémů současné doby.

Druhá možnost je ideální, pokud preferujete prodej v kamenném obchodě. Můžete si koupit stabilní místo na trhu v podobě nemovitosti. Postarám se o správné umístění, koncept a pošleme tam i online zákazníky z okolí z našich reklamních kanálů.

Třetí možnost je nejrizikovější, ale v případě úspěchu zaručuje nejzajímavější zhodnocení investice. Nemusíte mít ani nápad. Mám mnoho nápadů v oblastech, které vyžadují velkou počáteční investici, proto se do nich v nejbližších letech sám nepustím. Takový Rohlik.cz a další online supermarkety by bez obří investiční podpory nikdy nevznikly. A přesně o projektech takového rozsahu se příště může psát díky mně a vaší podpoře.

Výběr nechám na vás. Mě baví všechny cesty, když jde o obor, ke kterému mám vztah. Daný projekt jen musí zapadat do mé dlouhodobé vize. V první řadě chci vidět ještě za svého života zdravou českou krajinu se vším, co k ní patří. Tedy i se zamrzlými rybníky během zimy. Proto jsem se pustil ještě do palivového dřeva. Jiná možnost neexistuje, dokud nevymyslíme ještě tak tisícinásobně efektivnější ukládání energie. Vědec bohužel nejsem. Vynálezce už občas ano. Zkuste mě najít v databázi Úřadu průmyslového vlastnictví.